Freecaster (2.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Never
af: Nooit
