Freecaster (2.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Never
ast: Nunca
