Freecaster (2.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Never
hy: Երբեք

en: pixels
hy: փիքսել
