Freecaster (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Never
ja: なし

en: Channel name
ja: チャンネル名

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Channels
ja: チャンネル

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル
