Freecaster (2.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
