Freecaster (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Never
lv: Nekad

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi
