Freecaster (2.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Never
ru: Никогда

en: Channel name
ru: Имя канала

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: Channels
ru: Каналы

en: About
ru: Информация

en: pixels
ru: пикселей

en: Channel ID
ru: ID канала

en: Resource title
ru: Заголовок источника

en: Default name of the media item
ru: Название элемента медиа по умолчанию

en: The source URL of the resource
ru: Исходный URL ресурса

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
ru: Не удалось загрузить миниатюру с {url}.

en: Width: %width pixels
ru: Ширина: %width пикс

en: Height: %height pixels
ru: Высота: %height пикс
