Freecaster (2.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Never
sv: Aldrig

en: Channel name
sv: Kanalnamn

en: Channels
sv: Kanaler

en: About
sv: Om

en: pixels
sv: pixlar

en: Resource title
sv: Resurstitel
