Freecaster (2.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Never
tr: Asla

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Resource title
tr: Kaynak başlığı
