Freecaster (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው
