Freecaster (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Never
ar: أبدا

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات
