Freecaster (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Never
az: Heç vaxt

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər
