Freecaster (2.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Never
be: Ніколі

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі
