Freecaster (2.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Never
bg: Никога
