Freecaster (2.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
