Freecaster (2.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
