Freecaster (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Never
ca: Mai

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels
