Freecaster (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Never
cy: Byth
