Freecaster (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Never
da: Aldrig

en: Channels
da: Kanaler

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Resource title
da: Ressource titel
