Freecaster (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Never
el: Ποτέ

en: About
el: Περί
