Freecaster (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Never
eo: Neniam
