Freecaster (2.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Sync
es: Sincronización

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Never
es: Nunca

en: Channel name
es: Nombre del canal

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Channels
es: Canales

en: About
es: Acerca de

en: pixels
es: píxeles

en: Resource title
es: Título del recurso

en: Default name of the media item
es: Nombre predeterminado del elemento media

en: The source URL of the resource
es: URL origen del recurso

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
es: No se pudo descargar la miniatura remota de {url}.

en: Width: %width pixels
es: Ancho: %width píxeles

en: Height: %height pixels
es: Altura: %height píxeles
