Freecaster (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Resource title
et: Ressursi pealkiri

en: Default name of the media item
et: Meedia elemendi vaikenimi
