Freecaster (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Never
fi: Ei koskaan

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä
