Freecaster (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito
