Freecaster (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Never
fr: Jamais

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Channels
fr: Canaux

en: About
fr: À propos

en: Resource title
fr: Titre de la ressource

en: Default name of the media item
fr: Nom par défaut de l'élément média

en: The source URL of the resource
fr: L'URL source de la ressource

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
fr: Impossible de télécharger la vignette distante depuis {url}.

en: Width: %width pixels
fr: Largeur : %width pixels

en: Height: %height pixels
fr: Hauteur : %height pixels
