Freecaster (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Never
gu: કદી નહી

en: About
gu: વિશે
