Freecaster (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Never
he: אף פעם

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים
