Freecaster (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल
