Freecaster (2.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Never
hr: Nikada

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela
