Freecaster (2.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Never
id: Tidak pernah

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Resource title
id: Judul sumber daya
