Freecaster (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Never
it: Mai

en: Channel name
it: Nome del canale

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Channels
it: Canali

en: About
it: Informazioni

en: pixels
it: pixel
