Freecaster (2.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Never
jv: Ora tahu

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
