Freecaster (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Never
ka: არასდროს
