Freecaster (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Never
kk: Ешқашан
