Freecaster (2.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Never
km: កុំ

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល
