Freecaster (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Proxy
kn: ಪ್ರಾಕ್ಸಿ
