Freecaster (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Never
lt: Niekada

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai
