Freecaster (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй
