Freecaster (2.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: About
my: အကြောင်း
