Freecaster (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: About
ne: बारेमा
