Freecaster (2.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Never
nl: Nooit

en: Channel name
nl: Kanaalnaam

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Channels
nl: Kanalen

en: About
nl: Over

en: Video ID
nl: Video-ID

en: Resource title
nl: Brontitel

en: Default name of the media item
nl: Standaard naam van het media-item

en: The source URL of the resource
nl: De bron-URL van de bron

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.

en: Width: %width pixels
nl: Breedte: %width pixels

en: Height: %height pixels
nl: Hoogte: %height pixels
