Freecaster (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Never
nn: Aldri
