Freecaster (2.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Never
pl: Nigdy

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Channels
pl: Kanały

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Resource title
pl: Tytuł zasobu

en: Default name of the media item
pl: Domyślna nazwa elementu miediów

en: The source URL of the resource
pl: Źródłowy adres URL zasobu

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
