Freecaster (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Never
fa: هیچوقت

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل
