Freecaster (2.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه
