Freecaster (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Never
pt: Nunca

en: About
pt: Sobre

en: pixels
pt: píxeis
