Freecaster (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Never
ro: Niciodată

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli
