Freecaster (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Never
sk: Nikdy

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov
