Freecaster (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Never
sl: Nikoli

en: About
sl: O modulu
